Strona Glowna Artykuly Lowiska Galeria Filmiki Team Ciekawostki

Team

carp team, karp team, karp tim , carp tim ,carpteam , karp team,video, filmy , filmiki , animacja , relacje , zajęcia, fotografie, obrazy, grafika,  ciekawe opisy łowisk komercyjnych jak Jarosławki ,kormoran , Pstrążna, Gosławice, Rybowo, krążno ,Rybnik ,carp karpiowych z polski z opisami zdjęciami stanowiskami








Tola Lemke
e-mail: sebawwo@o2.pl








Dorota Koscielna
e-mail: mkoscielnym@wp.pl







Angelika Przybyłowicz
e-mail: piotrprzybylowicz@op.pl







Adam Ebertowski
e-mail: quazar23@wp.pl







Mariusz Chojnacki
e-mail: mariusz.chojnacki1@interia.eu







Jarosław Olszewski
e-mail: kasta120@wp.pl







Radek Matej
e-mail: radek8603@wp.pl







Sławomir Olżyński
e-mail: slawcio2522@wp.pl







Grzegorz Walasiewicz
e-mail: gwalasiewicz@wp.pl







Michał Koscielny
e-mail: mkoscielnym@wp.pl







Krzysztof Pobłocki
e-mail: buot@o2.pl







Zdzisław Przybyłowicz
e-mail: piotrprzybylowicz@op.pl







Piotr Przybyłowicz
e-mail: piotrprzybylowicz@op.pl







Andrzej Switanowski
e-mail: ericandy@wp.pl







Adam Lemke
e-mail: sebawwo@o2.pl







Sebastian Lemke
e-mail: sebawwo@o2.pl







Michał Osiak
e-mail: rmosiak@o2.pl







Paweł Omielijańczyk
e-mail: markusp25@wp.pl







Adam Omielijańczyk
e-mail: adamos21271@wp.pl







Mariusz Radecki
e-mail: tirith27@o2.pl







Tomasz Janeczek
e-mail: Xpeck@interia.pl







Grzegorz Hewelt
e-mail: gryha7@wp.pl







Artur Gosz
e-mail: algaz3@wp.pl







Tomasz Zoldak
e-mail: zumek@hotmail.com







Krzysztof Lipski
e-mail: lifesgood1@o2.pl







Bogusław Piontkowski
e-mail: bogdan5owski@wp.pl







Grzegorz Hallmann
e-mail: grygor100@gmail.com







Patryk Urban
e-mail: patryk_urban1@onet.pl







Szymon Olżyński
e-mail: slawcio2522@wp.pl







Tymek Osiak
e-mail: rmosiak@o2.pl







Arek Pusz
e-mail: arekp191@vp.pl







Marcin Buszta
e-mail: marcinbuszta2@wp.pl







Wojciech Pruński
e-mail: polawiacz1980@o2.pl







Administrator Strony
e-mail: carpteamtrojmiasto@wp.pl










carp team trojmiasto lowisko goplanica lowisko tuszynek